محل تبلیغات شما

داداشم از ترکیه برگشت و کلی بش خوش گذشته بود.  برام دو تا بلوز آورده . و برای بقیه هم هرکس یه چیزی آورده. 

قبل از اینکه بره هیچ حرفی از رفتنش جلو آقا نزد . چون میدونست سوژه داغ میشه و حرفها دلش رو خالی میکنه . یه روز قبل رفتنش بش گفت میخوام برم و ما منتظر یه سونامی بودیم . اما از اونجا که رفته بود چند روز قبل تر یه دختر از همون جاهایی که برا من پیدا میکنه برا اون پیدا کرده بود و میخواست رای مثبت ازش بگیره ، هیچی نگفت و تازه بش گفت رفتی سه تکه پارچه و چمدون بخر که برگشتی بریم خواستگاری.  داداشم هم بش گفت باشه باشه و رفت .

تو این یه هفته که داداشم نبود حرف خاصی راجب رفتنش نگفت.  حالا که داداشم برگشت و آب پاکی ریخت رو دستش که من زن نمیخوام ، آتیش گرفت . و اونقدر بش فشار آورد تا معلوم شد رفته بدون هماهنگی ما با خانواده دختر قرار گذاشته و داداشم بخاطر اعتبار آقا جلو مردم باش راه افتاد و رفتن خونه دختر . داداشم میدونه که چی میخواد اما آقا دنبال یکی میگرده که بتونه مثل من بزنه تو سرش و هیچی نگه . تو خونه کلفتی کنه و دنبال هیچ رفاهی نباشه . میره خونه مردم و از یه چیزایی حرف میزنه که نمیدونم کدوم خل و چلی حاضر میشه به داداش من بله بگه . ولی خب پیدا میشن خانواده هایی که دختراشون رو فقط شوهر میدن یکی مثل آقای خودم . فقط فرقش اینه که من راه ندادم که هر آشغالی بیاد تو خونه . حالا جنگ شروع شده و جمعه مون از ساعت 4 صبح سیاهی ش زندگی رو گرفته .

داداشم مدتیه که انتخابش رو کرده و به دختر همه مسائل شخصی و خانوادگی مون رو گفته و دختر با اینکه تحصیل کرده و شاغل هست همه این مسائل رو به منطق پذیرفته و الان در ارتباط هستن . البته یه کم مشکل پذیرش از سمت مادر دختر هست که اونم امیدوارم رفع بشه . من دختر رو دیدم و حتی با هم در ارتباطیم.  و واقعا داداشم رو دوس داره و بهش احترام میذاره .

ناراحتی م از اینه که تو خونه ما حتی پسر حق انتخاب و نه گفتن نداره . گزینه هایی پیدا میکنه برامون در حد لالیگا   . گزینه های فول آپشن که نمیتونی خودت رو حتی باشون در محال هم تطابق بدی . داغوووووون. 

حالا سوژه گرم امروز جواب رد داداش من هست و باز هم سوژه اصلی منم . اما میخوام هر وقت شروع کرد به حرف زدن هندزفری بزنم تو گوشم و صداش نشنوم .

دعامون کنید .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها